Milli Dövüşçü “Dünya Güzeli" oldu

Spor dünyası renkli dünyaya yeni bir yıldız adayı armağan etti. Best Model Türkiye ve Best Model of the World birincisi Büşra Karakaş hem eski bir dövüşçü, hem de madalyalı milli bir sporcu

Geçtiğimiz Ekim ayında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında birinci seçildikten sonra Aralık ayında gerçekleştirilen Best Model of the World yarışmasını da birincilikle tamamlayan Büşra Karakaş güzelliği ve düzgün fiziği kadar sporcu kişiliğiyle de dikkat çekti. 

9 yaşından bu yana Kickboks ve Taekwondo sporlarıyla ilgilenen Büşra Karakaş, Kickboks alanında 3 Türkiye şampiyonluğu yaşadı ve dereceler aldı. Milli takıma da seçilen ve dünyanın çeşitli ülkelerinde müsabakalara çıkan Büşra Karakaş dövüş kariyerini bırakıp modelliğe geçmesiyle birlikte tüm dikkatlerine üzerine çekti. 

Dövüşün kendisine özgüven, sporun da form kattığını söyleyen Büşra Karakaş, “Spor geçmişim sayesinde hayatıma kattığım disiplin beni başarıya götürüyor” dedi.  Spikerlik ve sunuculuk eğitimiyle birlikte oyunculuk eğitimini sürdüren Büşra Karakaş’ın hedefinde ekranlar var.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı