Dağ Holding Emlak Konut’un Yeni Semtine İlk Adımını Attı

Planlı kentleşmeye örnek teşkil eden, iz bırakan projelerin mimarı Emlak KonutGYO’nunKüçükçekmece Gölü kıyısına inşa edeceği yeni semtin 1. etap 1. kısım ihalesini Dağ Holding aldı.

 

Sektörde güvenilirliği ve yenilikçi yaklaşımı ile yatırımcıların ve paydaşların tercihi olan Emlak Konut’un, Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanına konumlandıracağı yeni semtin ilk etabının 1. kısım ihalesini Dağ Holding kazandı. Türkiye’nin en çok konut projesi üreten gayrimenkul firmaları arasında yer alan Dağ Holding, sektördeki 30. yılının imzasına yakışan prestijli bir proje ile taçlandırıyor. İhaleyeen yüksek teklifi veren Dağ Holding, bölgedebu yeni yaşam alanına özel, yenilikçi, özgün ve kaliteli projesi ile ses getirmeye hazırlanıyor. 

 

İstanbul’un bu özel noktasına kurulacak projenin ilk ihalesini almanın gururunu yaşadıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ “Emlak Konut güvencesi ile hayata geçecek bu özel kıyı semtinin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. 1992 yılında butik gayrimenkul projeleri ile sektöre giriş yaptık. 30 yıl içerisinde 3 milyon metrekareden fazlainşaatve 30 binin üzerinde konutu yatırımcılarla buluşturduk. Bunun dışında ticari ve AVM projelerini hayata geçirdik. Teknolojiyi ve tasarımı merkezde tuttuğumuz projelerimizin başarısı en büyük gururumuz. Geçmişten gelen tecrübemizi sanayi yatırımlarımızla buluşturarak hayata geçirdiğimiz Asansör, Mutfak Mobilya ve Mühendislik firmalarımızla yılda ortalama 50 Milyon dolarlık ihracat hacmine eriştik. Dağ Holding olarak güvenle büyüttüğümüz markalarımızla ülkemiziçin başta enerji sektörü olmak üzere katma değer katacak yeni yatırım ve işbirlikleri içerisinde yer almaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı