Yeşilçam Vokal Grubu Gebzeli çocukları coşturdu

Büyükşehir’in düzenlediği yaz şenlikleri kapsamında Gebzeli çocuklar ile buluşan Yeşilçam Vokal Grubu, Beylikbağı Stadı’nda verdiği nostaljik konserle çocukları coşturdu

 

Yaz döneminde ardı ardına gerçekleştirdiği konser etkinlikleri ile 7’den 70’e herkese ulaşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, birbirinden keyifli eğlence programlarıyla da çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu bağlamda Büyükşehir, yaz şenliklerine damga vuran Yeşilçam Vokal Grubu’nu bu kez Gebzeli çocuklar ile buluşturdu. Animasyon gösterileri, şişme oyun alanları, yarışmalar, müzik ve daha pek çok etkinliğin yer aldığı alanda bir araya gelen çocuklar, okul öncesinde doyasıya eğlendi.

 

RENKLİ BİR HAFTA SONU
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Beylikbağı Stadı’nda düzenlediği ‘Yaz Şenliği’ yüzlerce çocuğun ve ailelerinin unutamayacakları bir gün geçirmesini sağladı. 4 saat süren etkinliğe Gebze bölgesinin her yerinden gelerek katılım sağlayan aileler, çocuklarıyla birlikte renkli bir hafta sonu geçirdi. Hababam Sınıfı film serisinin usta oyuncularından ‘Hayta İsmail’ lakaplı Ahmet Arıman, ‘Bacaksız’ lakaplı Tuncay Akça ve Teoman Ayık’tan oluşan Yeşilçam Vokal Grubu, Yeşilçam’ın birbirinden güzel şarkılarını Gebzeli çocuklar ve aileleri için seslendirdi.

 

“SEN GİDİNCE” ŞARKISI COŞTURDU
Hababam Sınıfı filminden hatırlanan “Sen gidince" şarkısıyla konsere başlayan Yeşilçam Vokal Grubu, performansıyla izleyenlerden tam not aldı. Çocukları ile unutamayacakları bir hafta sonu geçiren aileler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

AİLELER UNUTULMADI
Gebzeli çocuklara etkinlik boyunca patlamış mısır, Osmanlı macunu, dondurma ve pamuk şekeri ikram edildi. Büyükşehir, keyifli geçen organizasyonda aileleri de unutmadı. Çocuklar oyun parklarında doyasıya eğlenirken, Beylikbağı Stadı’na gelen ailelerin zaman geçirmesi için ikram çadırı kuruldu. Vatandaşlara şenlik boyunca pide, meşrubat ve dondurma ikramı yapıldı. Yaz şenliğinde gönüllerince eğlenen her çocuğa çekiliş bileti verildi. Program sonunda yapılan çekiliş ile başta bisiklet olmak üzere birçok hediye sahiplerini buldu.

 

ÇAKMAK, ÇOCUKLARIN COŞKUSUNA ORTAK OLDU
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, keyifli ve renkli geçen organizasyonda Gebzeli çocukların coşkusuna ortak oldu. Alandaki çocuklarla sohbet eden ve onlarla futbol oynayan Başkan Vekili Çakmak, bundan sonraki süreçte bu tür etkinliklerin daha sık düzenleneceğinin müjdesini vererek, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklarımızın hem eğlenmesi hem de öğrenmesi için bu tür etkinlikleri daha fazla düzenleyeceğiz. Şenliğe olan katılım bizleri sevindirdi. Yüzlerce çocuğumuz keyifli saatler geçirme fırsatı buldu. Çocuklarımızın yüzünde tebessüm oluşturacak çalışmalarımız devam edecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Programda bulunan Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner ise Gebze’de coşkulu bir şenliğin gerçekleşmesini sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı