Global Menkul Değerler, yatırımcıları 2023'teki fırsatlara ve risklere hazırlıyor

Global Menkul Değerler, ‘BİST’te 2023 Beklentileri ve Akıllı Portföy’ toplantıları ile yatırımcıları olası fırsatlar ve risklere karşı bilgilendiriyor. Toplantı serisinin ilkini İstanbul’da 100’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleştiren Global Menkul Değerler, Anadolu’daki yatırımcılar ile de bir araya gelecek.

 

Sermaye piyasalarının gelişmesi için bugüne kadar birçok etkinliğe imza atan Global Menkul Değerler (GMD), 30 yılı aşkın tecrübesini yatırımcılara aktarmaya devam ediyor. ‘BİST’te 2023 Beklentileri ve Akıllı Portföy’ toplantıları ile yatırımcıları olası fırsatlar ve risklere karşı bilgilendiren Global Menkul Değerler, ilk toplantıyı İstanbul’da gerçekleştirdi.

İstanbul’da 24 Aralık Cumartesi günü 100’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı, Ekonomist Özlem Derici Şengül ‘Yeni Yılda Makro Ekonomik Görünüm’,  İyi Gelir Yönetici Ortağı Serra Eren Sarıoğlu ve Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar ‘Yatırım Fonlarında Uygun Portföy Oluşturma’,  Finnet Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Aktaş ‘Yatırımcı Bakış Açısı’, Global Menkul Değerler Araştırma Direktörü Banu Dirim ve Global Menkul Değerler Strateji Müdürü Muammer Demir ‘Piyasa Beklentileri’ başlıklı sunumlar gerçekleştirdiler. Toplantı soru- cevap bölümü ile sona erdi.

Yoğun ilgi nedeniyle ocak ayında İstanbul’da bir kez daha yatırımcılarla bir araya gelecek olan Global Menkul Değerler, sonrasında ise şubelerinin bulunduğu İzmir ve Ankara başta olmak üzere Anadolu’nun birçok ilinde yatırımcıları bilgilendirecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı