Gürtat – Özkan Peynircilik 19. şubesini Gaziemir'de açtı

2021 yılında Gürtat’ı satın alarak büyümesini sürdüren Özkan Peynircilik, en yeni şubesini Gaziemir’de açtı. Açılışa özel büyük indirimler yapılınca Gaziemirli vatandaşlar açılışa yoğun ilgi gösterdi. 

Gaziemir mağazası açılışı Radyo Ege’den de canlı yayınlandı. Gaziemir açılışında Yönetim Kurulu Başkanı Seracettin Özkan ve yönetim kurulu üyeleri Engin, Orhan, Ayhan ve Adem Özkan davetlileri ağırladı. 

2021 yılı sonunda Gürtat’ı satın aldık. Biz 1989’dan beri sektördeyiz. Bugün burada 19. şubemizi hizmete açtık. Bu mağazalarımız dışında İzmir’de 11 noktada semt pazaryerlerinde lezzetlerimizi İzmirlilerle buluşturuyoruz. Kendi çiftliğimiz kendi üretim tesislerinde üretim yapıyoruz. Dikili’de 7 dönüm üzerine kurulu bir fabrikamız var. 

“Gürtat Özkan Peynircilik mağazalarında kahvaltı adına süt, peynir, tereyağ, kaşar, bal, kaymak, tahin, pekmez, reçel gibi onlarca kahvaltı çeşidimiz var. Kuruyemiş ve manav reyonlarımız da yer alıyor. Günlük taze ürünler mağazalarımızda İzmirlileri bekliyor. 

Ayrıca internet satışlarımız da var. Gürtatsosyal instagram adresimizden ve web sitemiz üzerinden online satış yapıyoruz. Ayrıca telefon uygulamalarımız üzerindende sipariş verebiliyorsunuz. Online satışlarımız tüm Türkiye’yi kapsıyor.” 

“Hedefimiz 2023 yılında 50 şubeye ulaşmak. Tecrübemiz ve kalitemizle tüm Ege’de şubeleşme çalışmlarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı