QNET 2023 Yılında da Girişimcilerin Gözdesi Olacak

Tüm dünyada 150’den fazla ülkede bağımsız temsilcisi bulunan doğrudan satış şirketi QNET, 2010 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’de doğrudan satış sektörüne ve çalışanlarına yatırım yapmaya ve onları desteklemeye devam ediyor. 

Özellikle Y Kuşağı ve Z Kuşağı’nda doğrudan satış alanında daha fazla kişi gelir elde ederken, QNET doğrudan satış iş modeli aracılığıyla Türk girişimcilik sahnesini desteklemek için harika bir konuma sahip. Şirket 25 yıllık dönüm noktasına ulaşacağı ve 2023’te başarılı mirasını kutlayacağı için, bu yıl distribütör sayılarında yüzde 15 veya daha yüksek bir büyüme olacağı tahmin ediliyor.

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, “Küresel bir durgunluğa rağmen, Türk doğrudan satış endüstrisi, pandemi ve geçen yıl boyunca potansiyelini ve dayanıklılığını gösterdi. Pek çok kişi doğrudan satışın artık gelecek vaat ettiğini biliyor. 

Sadece sıkı çalışmalarının karşılığını aldıkları için değil, aynı zamanda bizim gibi şirketler girişimci yolculuklarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için sürekli destek ve geri bildirim sağladığı için…” 

KÜRESEL SATIŞLARDA ÖNEMLİ BÜYÜME 

Geyik, gençlerin katılımıyla bu sayıların artacağını söylüyor. 

Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, geçtiğimiz iki yılda QNET’in kişisel bakım ile ev ve yaşam ürünleri kategorilerinin küresel satışlarında önemli bir büyüme kaydettiğini belirtti. 

2022’de QNET’in HomePure Nova su filtreleme sistemi ile İsviçre’nin lüks saat ve mücevher markası Bernhard H. Mayer, Türkiye’deki en yüksek satış hacmini gördü. 

Geyik, “Birçok saygın üretici ve uluslararası kuruluş tarafından üretilip incelenen, çok çeşitli ve yüksek kaliteli geniş bir ürün portföyümüz var. 

Örneğin, Naturtres ve Physio Radiance kişisel bakım ürünlerimiz, pazara özgü yenilikçi bileşenler ve formülasyonlar içeriyor” şeklinde konuştu.

Bölge Genel Müdürü Cem Geyik ayrıca, QNET’in 2022 boyunca kazandığı uluslararası ödüllerden ve övgülerden de bahsediyor:

“Etkili iletişim kampanyalarımız, küresel ve yerel mobil uygulamamız, benzersiz ürün portföyümüz ve bağımsız temsilcilerimizin erişebileceği çeşitli kaynaklarla ilgili NYX Ödülleri ve Stevie Ödülleri gibi birçok prestijli ödül kazandık. 

Aynı zamanda QNET’in 25. yıldönümü olan önümüzdeki yıl için hedefimiz, ürün portföyümüzü daha da geliştirmek ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için iletişim stratejimizi genişletmek.

Pazarımıza yeni ürünler getirme planlarımız var. Diğer pazarlara da satılacak yerel ürünlere yatırım yapmak konusunda istekliyiz. Türk yapımı bitki bazlı kişisel bakım ürünleri ve organik saç bakım ürünleri gibi yeni ürünleri tanıtmayı hedefliyoruz.” 

QNET, bu yıl FinGreen finansal okuryazarlık programı ile de çok sayıda sürdürülebilir program başlattı. QNET Türkiye kadınlara finansal okuryazarlık eğitimi vererek kadın girişimcileri 2023 yılında da desteklemeye devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı