Sir Giyim, 2022'deki başarısını Sakiler grubuyla kutladı

Erkek hazır giyim sektörünün lider firmalarından Sir Giyim, 2022 yılındaki başarılarını Sakiler grubunun katıldığı bir gece ile kutladı. 

2023’e sayılı günler kala Gaziemir’deki Svalinn Otel’de düzenlenen gecede stres atan Sir Hazır Giyim çalışanları, çekilişle verilen onlarca ödülünde sahibi oldu. Gecenin ev sahipliğini yönetim kurulundan Ali Duran, Birsen Bal ve Cihan Duran yaptı. Sakiler konseri ile eğlencenin doruğa çıktığı gecede firma çalışanları, şarkılara eşlik edip dans etti. 

420 PERSONEL, 9 BİN METREKARELİK DEV FABRİKA
Sir Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Duran, “Tamamen ihracata yönelik bir tekstil firmasıyız. 420 personelimizle birlikte üretim yapıyoruz. Şirketimizin 2022 yılı oldukça yoğun geçti. 2023 yılınında yine yoğun bir yıl olacağını öngörüyoruz. Şu an Sarnıç’ta 9 bin metrekare kapalı alanda üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Burada 2022’nin bir vedasını yapıyoruz. Personelimize bir eğlence düzenledik. Umarız 2023’te de hedeflerimize ulaşıp aynı şekilde devam ederiz.” 

7 ÜLKEYE İHRACAT
“Şu anda 7 ülkeye ihracatımız var. Almanya, İspanya, Danimarka, Polonya, Romanya, İsviçre gibi ülkelerle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı