Saat&Saat CerebralPalsyli Çocuklar İçin Koştu

FitWatchile 6 Kasım’da gerçekleşen N Kolay İstanbul Maratonu’nun tedarik sponsorluğunu üstlenen Saat&Saat, yarış takımıyla CerebralPalsy Türkiye Vakfı’nın Sesim Ol projesi için koştu. Vakfa bağışta da bulunan Saat&Saat, CerebralPalsy’li çocuklara destek oldu. 

 

Türkiye’de her yıl 6 bin bebek CerebralPalsy tanısı alıyor. Bu çocuklar erken tanı ve doğru tedaviyle yürüyebiliyor, konuşabiliyor ve akranları gibi öğrenim hayatlarına devam ederek yaşamda var olabiliyor. Saat&Saat, FitWatch akıllı saatleri ile tedarik sponsoru olduğu N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda yarış takımıyla “Sesim Ol” diyerek CerebralPalsy Türkiye Vakfı yararına koştu. Saat&Saat yarış takımında yer alan atlet Deniz Aydoğan, maratonda 15 km kategorisinde 3’üncü olarak önemli bir derece elde etti.

 

15 km finalindeki lokasyonda da sporseverlerle buluşan Saat&Saat, Fitwatch standını ziyaret edenler adına CerebralPalsy Türkiye Vakfı’na bağış yaparak “Sesim Ol”projesi kapsamında özel gereksinimli çocuklarımızın ilk adımlarına, ilk sözcüklerine ve yaşama sevgiyle bağlanmasına katkıda bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı