Hepsiburada'nın Sanat Platformu Sanatburada, Türkiye'de İlk Kez Canlı Yayında Sanat Eserlerini Sanatçıların Anlatımıyla Satışa Sunuyor

Sanatburada platformuyla milyonlarca ziyaretçisine Türkiye’nin çağdaş sanatçılarının eserlerini inceleme ve satın alma imkanı sunan Hepsiburada, Sanat’ın Ruhu programının sunucusu Elif Dürüst’ün sunumuyla Türkiye’de ilk kez eserin yaratıcısının anlatımıyla canlı yayında (live commerce) online sanat eseri satışa sunuyor.   

Sanatçıların eserlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek ve sanatı teknolojisiyle destekleyebilmek amacıyla SanatBurada’yı hayata geçiren Hepsiburada, sanatçıların anlatımıyla Türkiye’de ilk kez canlı yayında online sanat eseri satış etkinliğini hayata geçiriyor. 27 Aralık Salı günü 19:30’da başlayacak canlı yayını izleyenler, aynı zamanda beğendikleri sanat eserlerini de satın alabilecekler.

Platformda bulunan sanat eserlerini, sanatçıların anlatımıyla Hepsiburada uygulamasından, Hepsiburada ve ArtDog Instagram hesabından 27 Aralık Salı günü 19:30’da başlayacak canlı yayını izleyenler, eş zamanlı olarak eserlerin hikayesini ve ilham kaynağını dinledikleri sanat eserini online olarak satın alabilecekler. 

Yeni Yılda Sanat Dolu Hediyeleri SanatBurada Platformunda Keşfedin

Yeni yılda sevdikleri için özel ve anlamlı bir hediye arayışında olanlar için, sanat programı sunucusu olan Elif Dürüst’ün seçtiği 21 eserin anlatıldığı canlı yayında, sanatçılar Elif Koyutürk, Küntay Tarık Evren, Doğukan Çiğdem konuk olacak. Elif Koyutürk “Seyhan”, Küntay Tarık Evren “Richducks”, Doğukan Çiğdem ise “Yaşamak” isimli eserlerinin ilham kaynaklarını Hepsiburada uygulaması üzerinden yayınlanan canlı yayında sanatseverlerle paylaşacak.

Sanata erişilebilirliği herkes için artırmayı amaçlayan Hepsiburada, SanatBurada ile sanatın demokratikleşmesine katkı sağlıyor, sanatseverlerin dijital ortamda sanat eserlerine erişimini imkan veriyor ve sanatçılara eserlerini daha geniş kitlelere sunmaları için elverişli bir platform sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı