Sivil Toplumun Parlayan Yıldızı GGYD'nin Yılbaşı Balosunda Şevval Sam Müthiş Performansı ile Coşturdu

Türkiye’nin en sosyal derneği, sivil toplumun parlayan yıldızı Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin (GGYD), geleneksel yeni yıl balosu, Sheraton Otel’de düzenledi. GGYD yılbaşı balosunun bu seferki konuğu sahnede kendisine hayran bırakan sanatçı Şevval Sam oldu. Sam, muhteşem performansı ile GGYD üyelerini ve tüm konukları coşturdu.

GGYD Yılbaşı Balosu açılış konuşmasını gerçekleştiren Genç Girişim ve Yönetim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu, “Bu akşam sizlerle bir arada olmanın heyecanı yaşıyoruz. Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kaldı. Yeni yıl yeni umutlar, güzel dilekler demektir. Ben de herkese sağlık, barış, huzur ve bol kazanç diliyorum.  Bir de bugün burada olan güzel GGYD ailemizin daha da büyümesini diliyorum. GGYD olarak çok verimli, başarılı bir sene geçirdik. İzmir’den sonra ikinci şubemizin Çorum’da açılması için çalışmalara başladık. Sırada Konya ve Bursa var. Hedefimiz bin olmak, binler olmak ve adımızdaki gence bir de Türk eklemek” dedi. GGYD’nin gurur kaynağı ‘Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu’nu büyütmek için 2022 yılında da çok çalıştıklarını belirten M. Nezih Allıoğlu, “Amacımız gençlerimize sadece maddi destek sağlamak değil, onlara yol arkadaşı olabilmek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün  ‘Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir’ sözünü kendimize şiar ediniyoruz. Biz daha fazla gence ulaşmak için daha her zaman olduğu gibi gelecek yılarda da çok çalışacağız” ifadelerini kullandı. M. Nezih Allıoğlu son olarak konuklara seslenerek yeni yıllarını kutladı. 

GGYD’nin geleneksel yeni yıl balosunun AK Parti Milletvekili Nevzat Ceylan, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak, İç Anadolu Sanayici ve İşinsanları Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Kurt, Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Birol Akman, Beşiktaşlı Sanayici İşadamları ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Sinan Aksoy, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Yıldıray Yoldar, KAİSDER Başkanı Canan Karalar, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş, Tohumluk Sosyal Yardımlaşma, Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı Başkanı Pınar Ayhan, Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği Şahin Acar protokol konuklarıydı.  

“GGYD, Ankara’nın memur kenti olmadığını kanıtlıyor”

Tüm çalışmaları için GGYD’ye teşekkür eden AK Parti Milletvekili Nevzat Ceylan, “ GGYD çalışmalarıyla takdir ettiğimiz bir dernek ve biz tüm varlığımızla yanlarında olmaya devam edeceğiz. Tüm destek verenlere teşekkür ediyoruz” dedi. Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Başkanı Veli Sarıtoprak ise “GGYD Ankara’da sivil toplumun öncü derneklerinden. Çok güzel işler yapıyorlar. Ömrüm oldukça GGYD faaliyetlerine katılmak, destek olmak istiyorum” diye konuştu. Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ise, “Cumhuriyetin 100. yılına girdiğimiz şu günlerde, Ankara ve Türkiye için önemli istihdam sağlayan bireylerle olmak çok kıymetli. Ekonomi gelişirse kültür gelişir, her şey gelişir. Burada binlerce insana iş, istihdam yaratan bireylerle birlikte olmak mutluluk verici. Sivil toplumun parlayan yıldızı GGYD, girişimleriyle Ankara’nın memur kenti olmadığını kanıtlıyor” ifadelerini kullandı. 

GGYD ailesine yeni 120 üye katıldı  

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin geleneksel yılbaşı balosunda 120 yeni GGYD üyesine ve balonun altın, gümüş, bronz sponsorlarına plaketleri takdim edildi. GGYD geleneksel yeni yıl balosunun bu yılki ana sponsoru Kırmızı Beyaz Gayrimenkul olurken, firma sahibi Ömer Sabri Yolaş’a katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Yeni yıl balosunun Altın Sponsorları, D&D Mimarlık’tan Derya Şahin, Arke Kotan Grup’tan Kazım Kotan, Ekinoks’tan İsmail Bubilik’e ve Gümüş Sponsorlar BKM Global’den Mustafa Demircioğlu, Koçyiğit Emlak-King Otel’den Cem Koçyiğitoğlu, Ordes Lazer’den Olcay Çinici Dönmez, Zafer Albayrak Gayrimenkul’den Zafer Albayrak ve Aruni Dizayn Mimarlık’tan Evren Ayakın’a desteklerinden dolayı plaketleri takdim edildi. Bunun yanında geceye destek veren 32 bronz sponsora da plaketleri sunuldu.  

Şevval Sam’ın ıslık flütü açık artırma ile 50 bin TL’ye satıldı 

GGYD Geleneksel yılbaşı balosunda konuklar sanatçı Şevval Sam’ın şarkılarıyla eğlendiler ve yorucu geçen bir yılın stresini attılar. Sanatçı Sam “Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu”na katkı sağlamak amacıyla konserlerinde ıslık çalmak için kullandığı flütü açık artırmaya çıkardı. Sam’ın flüdü 50 bin TL’ye satıldı. Bu kaynak daha fazla öğrencinin “Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu”ndan faydalanması amacıyla kullanılacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al ucuz yangın kapısı